Kvalita především

Kvalita především

V oblasti podlahářství se jako profesionál pohybuji již od roku 2007. Mou hlavní prioritou vždy byla kvalitně provedená práce a nejlepší referencí zrealizovaný projekt. Hlavní činností firmy je pokládka a prodej všech druhů podlahových krytin: plovoucích, dřevěných, masivních, vinylových, korkových podlah, parket, linolea, marmolea, PVC, koberců. Provádíme také renovace a broušení podlah, stěrkování, vyrovnávání a přípravné a dokončovací či začišťovací práce. Zúčastňujeme se pravidelně školení a vzděláváme se v této oblasti a tak máme přehled o nejnovějších moderních trendech v bydlení. Používáme profesionální nářadí a pracujeme s kvalitními profi-materiály. Naším cílem a největším úspěchem je spokojený zákazník, neboť ten nás doporučí dále.

Naše firma se zabývá prodejem a montováním širokého sortimentu všech typů podlahových krytin, provádí také renovace podlah, broušení parket, pokládá podlahy a udržuje je.

Podlahy ovlivňují vzhled interiéru a dnes již si můžeme vybrat z širokého sortimentu podlahových typů, barev a můžeme ovlivnit design daného prostoru tak jak potřebujeme. Dřevo - či dřevěné podlahy jsou luxusní a velice oblíbené pro svůj vzhled a přírodní krásu a trvanlivost. Pokud se týká laminátových podlah - u těchto jsou nízké nároky na údržbu a vzhledově jsou velice příjemné. Příjemné na chůzi a vyzařující teplo - to jsou zase korkové podlahy, které jsou v nabídce přirozených vzorů. Nesmíme zapomenout ani na vinylové podlahy či PVC, které jsou měkké, odolné, trvanlivé a s minimální údržbou. Nezbytným příslušenstvím podlahy jsou podkladové materiály a začišťovací prvky, které máme rovněž k dispozici.

Již jste si vybrali tu správnou podlahu? Můžeme Vám poradit. Pokud ještě nevíte jaký typ podlahové krytiny ve svém novém bytě či jiném prostoru použijete, je vhodné se zamyslet nad tím, do jakého prostoru bude podlahová krytina použita, jaký je její účel, jak bude namáhána a zda očekáváme nízkou cenu či zda očekáváme kvalitu. Pokud si nejste jisti typem podlahy, můžete nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.